Haber

Taşdelen Dayanışma Sofrasında Ardahanlılarla Buluştu

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara’da yaşayan Ardahanlılarla dayanışma sofrasında iftar sofrasına geldi.

Alper Taşdelen: Vatanımıza, devletimize, demokrasiye ve özgürlüğe sahip çıkacağız. Türkiye’nin kaynaklarını koruyacağız. Bu ülkenin kaynaklarının 3-5 kişiye değil, halka gelmesini sağlayacağız.

Her ramazanda olduğu gibi sivil toplum kuruluşlarıyla Zübeyde Hanım Cemevinde de gündeme gelen Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya sofrasında Ardahanlılarla bir araya geldi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, Ardahan Milletvekili Aday Adayı Özgür Fazilet İncesu ve Ardahan Dernekler Federasyonu Lider Ergüder Now’ın katıldığı dayanışma masasında Taşdelen, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi.

Taşdelen, Ardahanlılar Derneği ve Çankaya Sofrası’nın yanı sıra Cebeci, Türközü ve Yakubabdal Mahalleleri ile Kahramanmaraş’ta açtıkları iftar çadırlarının ortasında olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Çankaya sofrasında sizlerle iftarımızı açıyoruz. Ardahanlı bir vatandaşı milletvekili olarak görmek isteriz. 9 yıldır birlikte çalıştığım kardeşim Özgür Fazilet İncesu’nun milletvekili olarak sizlere hizmet edeceğine inanıyorum. Millet İttifakı olarak keyifli bir birliktelik sağladık. Söz konusu vatan ise gerisinin detay olduğuna inanıyorum. Vatanımıza, devletimize, demokrasiye ve özgürlüğe sahip çıkacağız. Türkiye’nin kaynaklarını koruyacağız. Bu ülkenin kaynaklarının 3-5 kişiye değil, halka gelmesini sağlayacağız. Çünkü ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’. 11 aydan daha hayırlı olan Ramazan ayının hepimize hayırlı olmasını dilerim. Sana diyorum ki yine bahar gelecek ve umutlar asla tükenmeyecek”.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu