Haber

MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül’ün Seçim Öncesi Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri öncesi açıklamalarda bulundu.

Başkan Yurdagül mesajında ​​şunları dile getirdi; “Cumhuriyet’in kurulduğu şehir olan Erzurum’da yarın yapılacak olan seçim, milletimizin yeni Türk Yüzyılına adım atacağı geleceğin seçimidir. Erzurum halkının gereğini yapacağına ve geleceğine inanıyorum. İttifakı olan Cumhur İttifakı’na gereken desteği verin. Milliyetçi Hareket Partisi’nin emniyet kemeri olan Daddas, bu şehre ve ülkemize yeni yüzyılda MHP’ye “diyerek lehte oy vereceklerini çok iyi biliyorlar. Daima Birlikte Türkiye”.

Yurdagül, Pazar günü her bir vatandaşımızın sandığa gidip iradesini ortaya koymasının ne kadar değerli olduğunun altını çizerek, bugünün Milli İradeye, Milli Benliğe, Milli Gençliğe, Milli İstikbal ve Milli Kalkınmaya sahip çıkma günü olduğunu vurguladı. Öngörüsü yüksek olan Erzurumlular bunun açıkça bilincindedir.

Seçmenlerimizden ve teşkilatlarımızdan ricam, Pazar günü yapılacak seçimlerde herhangi bir provokasyona gelmemeleri, sağduyulu ve barışçıl bir şekilde sandık başına gidip oylarını kullanmalarıdır. Milleti bölmek isteyen güç ve ellerin sandığa da sıçrayacağını biliyoruz ama buna asla izin vermeyeceğiz ve seçimimizi güvenin ve barışın şehri Erzurum’da yapacağız.

Organizasyonlarımız omurgamızdır

Yurdagül yaptığı açıklamada, teşkilatın tüm üyelerine, İl özel idaremize, ilçe başkan ve idarelerimize, il ve ilçe başkanlık ve teşkilatlarımıza, İspir ve Uzundere belediye başkanlarımıza, Kamu-Sen ve Kamu-Sen’e bağlı şubelerimize, Türkçe teşekkürlerini iletti. Hukuk Enstitüsü, Tükav, seçim sürecindeki emeklerinden dolayı kaçış birimimize ve sahada kalbi üç hilal ile atan tüm gönüllülerimize şükran ve saygılarımı sunuyorum. Emekleri büyük… Erzurum basını sesimiz oldu

Mesajında ​​Erzurum basınını da unutmayan Yurdagül’e ve sahadaki sesimiz olan basınımıza çalışmalarımızı halkımıza ulaştırdıkları için teşekkür ediyorum. İyi ki öyleler. ” -ERZURUM

haber-kusadasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu